Transmetuar më 15-09-2020, 10:51

Palët politike janë bërë bashkë paraditen e sotme në katedralen “Shën Pali” në Tiranë .

Presidenti Ilir Meta, kryedemokrati Lulzim Basha, zëvendëskryeministri Erjon Braçe, ministri i Brendshëm,

Sandër Lleshaj, ish-kryueministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe politikanë të tjerë kanë marrë pjesë në shugurimin ipeshkvnor i Imzot Arjan Dodaj.

Sakaq Kryeministri Edi Rama nuk është i pranishëm, pas ndodhet në një vizitë zyrtare në