Transmetuar më 09-07-2024, 17:24

SERBI- Arrestohet një 31-vjeçar shqiptar në Serbi.

Mësohet se 31-vjeçari G.M teksa drejtonte një automjet tip Audi, është përplasur me një tjetër automjet tip Corsa.

Aksidenti ka ndodhur në autostradën e Leskovcit, dhe për pasojë janë lënduar lehtë shoferi dhe pasagjeri i Corsa.

Bëhet me dije së është dëmtuar rëndë edhe 41-vjeçarja po pasagjere në makinën tip Corsa.

Me rastin po merret Prokuroria e Leskovcit.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit