Transmetuar më 09-07-2024, 11:59

Një 39-vjeçar ka rënë në prangat e efëktivët e Policisë së Lushnjës.

Sipas komunikatës për shtyp, në pranga ka rënë A.SH., 39-vjeç i cili rezulton të jetë banues në Dushk.

Dyshohet se 39-vjeçari ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe djalit të saj të mitur.

Teksa policia ka arrestuar 39-vjeçarin, janë referuar edhe materialet në Prokurori për veprime të mëtejshme hetimore.

‘Komisariati i Policisë Lushnjë arrestoi shtetasin A. Sh., 39 vjeç, banues në fshatin Dushk, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe djalit të saj të mitur.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme’.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit