Transmetuar më 08-07-2024, 17:51

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Velipojë-Shkodër.

Një 39-vjeçare ka aksidentuar një të mitur, 14-vjeçare, e cila ndodhet në kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Shkak i aksidentit mësohet të jetë pakujdesia e drejtueses së mjetit pasi ka humbur drejtimin e automjetit dhe ka dalë nga rruga.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit