Transmetuar më 07-07-2024, 23:36

Lëkundje tërmeti janë regjistruar këtë mbrëmje në Pogradec.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Ohër me magnitudë 3.1 ballë të shkalles Rihter.

Lëkundjet janë ndjere në qytetin e Pogradecit dhe rrethina.

Ky eshte termeti i dytë që goditi sot Ohrin, lëkundjet e të cilit u ndjenë edhe në Pogradec.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit