Transmetuar më 07-07-2024, 18:53

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Durrësit. Mësohet se një automjet ka humbur kontrollin dhe më pas për pasojë është përplasur me një shtyllë ndriçimi.

Sipas raportimeve drejtuesi i automjetit ka humbur kontrollin dhe më pas është është përplasur me një pemë. Por mjeti nuk është ndalur nga përplasja me pemën ku më pas ka goditur edhe dhe shtyllën e ndriçimit. Fatmirëisht raportohet se ka vetëm dëme materiale të automjetit "Opel".

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd

Lajmet e fundit