Transmetuar më 24-06-2024, 14:15

Kanë dalë përgjigjet e provimit të Gjuhës dhe Letërsisë.

Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Arsimit Ogerta Manastirliu.

Në një postim në rrjetin social Facebook, ajo ka publikuar edhe linkun se ku mund të gjenden rezultatet për të gjithë maturantët.

Kujtojmë se sot, ata iu nënshtruan provimit të fundit, lëndës me zgjedhje.

Kliko këtu per të parë NOTËN 

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd