Transmetuar më 20-06-2024, 22:00

Një police femër i vodhi një të burgosure një zinxhir ari. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në Mykonos, ndërsa një kamera e repartit e ka kapur teksa fuste dorën në çantën e 63-vjeçares. Dashamirëse e pushimeve luksoze dhe e jetës së mirë duket se është një police që shërbente në Mykonos dhe u arrestua me akuzën e vjedhjes së një zinxhiri floriri të një të burgosure me origjinë siriane.

SIç raportohet 31-vjeçarja, e cila është zv/policë dhe shërben në departamentin e policisë së ishullit, është kapur nga kamera e repartit duke i futur dorën në çantën e 63-vjeçares dhe duke i marrë bizhuteritë. Vjedhja u zbulua kur erdhi koha që e burgosura të lirohej dhe të mblidhte sendet e saj personale dhe ajo zbuloi se i mungonte zinxhiri i arit. Ajo ka njoftuar policinë dhe siç rezultoi, hajduti nuk ishte askush tjetër veçse zv/gardiani i cili u arrestua nga oficerët e Departamentit të Punëve të Brendshme.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd