Transmetuar më 18-06-2024, 10:23

Një grua e re është gjetur e mbytur në ujërat e liqenit të Fierzës në Kukës, mëngjesin e sotëm.

Gruaja që dyshohet se është rreth të 30-ave është pikasur nga një banor i zonës, i cili po mbushte ujë afër bregut të liqenit, në vendin e quajtur “Shtrazë”.

E reja nuk është identifikuar ende, ndërsa është dërguar në morgun e qytetit të Kukësit.

Autoritetet po punojnë për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd