Transmetuar më 14-06-2024, 21:31

Në orën 21:00, në Mynih, nisi ndeshja hapëse e Euro 2024, Gjermani – Skoci. Kuptohet se përfaqësuesja vendëse është favorite për ta fituar këtë takim, por kujdes nga surprizat që në start.

Dhe që në minutën e 11-të janë panzerat ata që zhbllokojnë takimin me anë të Wirtz.

Disa munuta më vonë ishte Musiala që dyfishoi rezultatin.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd