Transmetuar më 11-06-2024, 07:51

Dita e martë parashikohet të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme.

Moti do të jetë me vranësira kalimtare dhe alternime kthjellimesh.

Era pritet të fryjë mesatare deri e fortë në bregdet.

Nga ana tjetër, temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

-në bregdet: 20 / 28 °C;

-në vendet e ulëta: 18 / 31 °C;

-në vendet malore: 15 / 29 °C.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd