Transmetuar më 13-11-2023, 15:25

Bie nga lartësia një 57-vje♪5ar në Vlorë.

Rreth orës 13:40, në lagjen “Partizani”, I. Gj, 57 vjeç, banues në Vlorë, dyshohet se duke montuar një pajisje në një subjekt privat, ka rënë nga lartësia dhe si pasojë është dëmtuar.

57-vjeçari po transportohet në spitalin e Traumës, për ndihmë mjekësore të specializuar.

Grupi hetimor vijon veprimet në vendin e ngjarjes, me qëllim dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje.