Transmetuar më 22-10-2023, 10:49

Digjet aksidentalisht duke gatur një grua në Luftinjë të Memaliajt.

Mësohet se në urgjencën e spitalit Gjirokastër është paraqitur L. B., 58 vjeçe, banuese në Luftinjë, Memaliaj, pasi dyshohet se duke gatuar në banesën e saj, është djegur aksidentalisht në pjesën e kraharorit, e cila është dërguar për mjekim më të specializuar në Spitalin e QSUT-së, Tiranë.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të ngjarjes.