Transmetuar më 14-10-2023, 17:45

Policia ka dhënë detaje lidhur me plagosjen e raportuar në Malësi të Madhe.

Bëhet me dije se katër shtetas nga vendet e treta janë konflikuar me disa shtetas të tjerë dhe për pasojë është plagosur 17-vjeçari afgan.

Sakaq theksohet se po merren në pyetje 3 shtetasit që ishin me 17 vjeçarin afgan.

Ndërsa vetë adoleshenti i huaj është dërguar në spital për mjekim.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e shtetasve të përfshirë në konflikt.