Transmetuar më 17-09-2023, 20:52

TIRANË- Ish ministri i Drejtësisë dhe deputeti demokrat, Gazment Bardhi, ka publikuar një video të kryeministrit Edi Rama nga Asambleja e PS-së.

Me anë të një postimi në platformën X, Bardhi ka ngritur një pyetje në lidhje me ndryshimin e Ramës për të mos u marrë me SPAK.

Bardhi shkruan se më parë Rama i tregonte SPAK-ut se si bëhej puna, ndërkohë që tani nuk bën as gëk as mëk.

Postimi i plotë:

"Kush apo çfarë ia mbylli gojën Edi Ramës për SPAK-un?

Nga Asambleja në Asamble, kur i tregonte SPAK-ut vendin dhe si duhet ta bënte detyrën tek mbyllja e gojës pa bërë as gëk, as mëk!"