Transmetuar më 09-09-2023, 10:56

Presidenti Bajram Begaj ka dekretuar emrat e ministrave të rinj të kabinetit të qeverisë Rama.

“Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bajram Begaj dekreton shkarkimin e ministrave që largohen nga detyra, dhe njëkohësisht emërimin në detyrë të ministrave të rinj”, thuhet njoftimin e Presidencës.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd