Transmetuar më 03-09-2023, 15:32

Një grua e cila dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e një ataku kardiak është dërguar në spital nga qytetarët e Vlorës.

Bëhet fjalë për Enkelejda Zenelaj, rreth 50 vjeç

Lidhur me ngjarjen është lajmëruar edhe policia e cila po heton rastin. Nuk dihet se ku ka ndodhur ngjarja dhe pse 50-vjeçarja është dërguar në spital nga qytetarët dhe jo nga familjarët.

Pritet njoftimi zyrtar i policisë për të sqaruar rrethanat.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd