Transmetuar më 24-08-2023, 22:43

Mbrëmjen e sotme në Delvinë, një 12-vjeçar është sulmuar nga 6 qen.

Fëmija është transportuar në urgjencën e Spitalit të Sarandës, me plagë të shumta në pjesë të ndryshme të trupit nga kafshimet dhe me hemorragji.

I mituri me iniciale Sh. H, është sulmuar nga 6 qen në fshatin Rusan të Delvinës, ndërsa ndodhej në një stan.