Transmetuar më 08-08-2023, 12:59

Prej kohësh tashmë në rrjetet sociale po qarkullojnë thashethemet se mes bukuroshes Adrola Dushi dhe Capital T ka një lidhje dashurie.

Ndërkohë që ende nuk ka një konfirmim nga ana e dyshes, në rrjetet sociale qarkullojnë shumë video të dy personazheve të njohur, nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Një video e publikuar në profilin e Instagramit të Ardit Cunit, Adrola Dushi shihet teksa shijon koncertin e Capital T, duke kënduar dhe kërcyer këngët e artistit.

Adrola, gjithashtu shihet ta përkrah shumë artistin përmes postimeve të saj në Instagram, i cili pritet të japë koncertin e tij, më 11 gusht, në qytetin e Prishtinës.

Kujtojmë që Adrola Dushi, ka qënë figurante në klipin e këngës së njohur të Capital T, "C’est La Vie", e publikuar rreth tre vite më parë. Madje thashethemet për një lidhje mes tyre, lindën pikërisht pas publikimit të këtij klipi.

Adrola, e cila është nëna e një djali nga martesa e mëparëshme me Adis Patushi, është një personazh mjaft i preferuar për publikun shqiptar, duke përcuar mjaft pozitivitet. Nga ana tjetër edhe Kapoja ka qënë gjithmonë larg skandaleve të shoubizit, kështu që padyshim përbëjnë ciftin perfekt dhe fansat po presin me padurim një foto mes tyre.