Transmetuar më 31-05-2023, 08:42

Sot, më 31 maj 2023, dollari amerikan blihet me 102.1 lekë dhe shitet me 103.3 lekë.

Euro blihet me 109.7 lekë dhe shitet 110.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 126.2 lekë dhe shitet me 127.6 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 112.6 lekë, ndërsa në shitje me 113.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 74.8 lekë dhe në shitje me 77 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme:

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd