Transmetuar më 24-05-2023, 13:04

Durres – Sot në lagjen 13 në Durrës, një tragjedi e trishtë ndodhi kur një 21-vjeçare ka pësuar një aksident në banesën e saj.

Burime zyrtare nga policia kanë konfirmuar se ajo ka rënë aksidentalisht nga kati i katërt i pallatit ku banonte.

Si rezultat i kësaj rënjeje tragjike, ajo ka humbur jetën.

Një grup hetimor i policisë është i pranishëm në vendngjarje dhe po vijon punën për dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Hetuesit janë angazhuar në tërësirën e dokumentimit të ngjarjes për të përcaktuar shkaqet dhe rrethanat që çuan në aksidentin fatkeq.