Transmetuar më 08-03-2023, 10:45

TIRANË- Një 15-vjeçare është zhdukur nga shtëpia e saj në Tiranë. Mësohet se fillimisht denoncimin e ka bërë një i afërm i saj 57-vjeçar dhe policia po punon për gjetjen e saj.

Në Komisariatin e Policisë Nr. 1 është paraqitur M. D., 57 vjeç, i cili ka kallëzuar se është larguar nga banesa, mbesa e tij 15 vjeçe.

Punohet për gjetjen e saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.