Transmetuar më 05-03-2023, 12:23

Nuk kanë kaluar as 24 orë nga spektakli i mbrëmshëm ku pjesë e shtëpisë u bënë 6 banorë të rinj, mes tyre aktori i mirënjohur Ervis Pupa dhe ish-banori Qetsori, fitues i Big Brother 2.

Ky i fundit nuk e ka spetur veten por është futur në lojë që mbrëmjen e djeshme, ku duket se ka një tension mes tij dhe Luizit.

Një skenë që nuk pritej ishte ajo e orëve të vona mbrëmjen e djeshme, ku Qetsori është futur të lahet në dush nudo.

Kujtojmë se mes baorëve të tjerë të rinj ishte dhe ish-fituesja e Big Brother Fotini, këngëtari Sabiani, ish-konkurentja e Për’Puthen Antoneta dhe Jori Dellja.

@luaniluiz #luizejlli #meluizin ♬ original sound – luizbbv