Transmetuar më 03-03-2023, 14:49

Danielle Favatto sapo i është bashkuar platformës OnlyFans, por çuditërisht ajo nuk do të ndajë përmbajtje erotike të pacensuruar, siç bëjnë shumica e përdoruesve. Vajza 25-vjeçare e Romarios ka hapur kanalin për të treguar eksperiencën e saj si nënë, pas shumë vitesh pa dashur të bënte fëmijë.

“Krijova profilin tim OnlyFans për të treguar pak më shumë për këtë përvojë të të qenit nënë e re, – tha Dadá, siç është zbuluar në Twitter. – Nuk doja të bëja fëmijë, por ndryshova mendje.

Kuptova se isha një person që, nëse fëmija qante në avion, tashmë isha e zemëruar, – shtoi ajo në deklaratat e mbledhura nga portali brazilian UOL. – Siç kam mësuar çdo ditë, ideja për të krijuar një profil në platformë për të bërë video mbi këtë temë më dukej e mrekullueshme".

Ajo që shumë prej ndjekësve të saj nuk e kuptojnë është arsyeja pse zgjodhi një aplikacion si OnlyFans për të realizuar këtë projekt në vend që të zgjidhte mënyra të tjera më tipike. Vajza e Romarios do të ofrojë një episod çdo javë.

Në të parin ajo ka treguar tashmë procesin e shtatzënisë dhe si e mori vesh se ishte shtatzënë. Ajo ka saktësuar se nuk do të ofrojë përmbajtje erotike dhe se dëshiron që shembulli i saj të shërbejë në mënyrë që platforma të mos jetë vetëm një vend për këtë lloj krijuesi të përmbajtjes.