Transmetuar më 03-03-2023, 13:44

Tiranë- Anëtarja e FRPD Klea Vukaj teksa mbante fjalën e saj përballë turmës së protestuesve që kanë ardhur në mbështetje të PD-së para Kryeministrisë ka ndërprerë fjalën e saj pasi mendohet se është ndjerë keq.

E reja ka ndërprerë fjalimin e saj dhe është anuar nga e majta, gjë që ka alarmuar personat përreth që e kanë ndihmuar për t’u larguar nga podiumi.

Më pas ajo u shoqërua në autoambulancë ku mori ndihmën e nevojshme mjekësore.

Shikoni pamjet