Transmetuar më 16-02-2023, 12:14

Ivana Knoll, a ju kujtohet? Gjatë Kupës së Botës në Katar, modelja dhe influencuesja 30-vjeçare kroate i çmendi të gjithë, duke përfshirë edhe internetin, me veshjet e saj transgresive, me të cilat shfaqej nëpër tribunat e stadiumeve.

Ajo mbështeti Kroacinë e Modric hap pas hapi, derisa u dorëzua përballë Argjentinës. Megjithatë, Ivana vazhdon të jetë shumë e ndjekur (në Instagram mburret me 3.5 milionë ndjekës) dhe e dashur në rrjetet sociale. Në postimin e fundit që ka publikuar ka treguar edhe për kë i është kthyer vëmendjes publike.

Modelja bukuroshe nuk e humbi sfidën mes Artetës dhe Guardiolës. Ajo fluturoi nga Miami ku jeton për në Londër dhe arriti në stadiumin “Emirates” për t’u kënaqur si tifoze e Arsenal-Manchester City 1-3. Kroatja kishte veshur fanellën e “Reds” të Londrës me numrin 1 në shpinë dhe Knoll të shkruar mbi supe, si një futbolliste.

"Faleminderit Arsenal, jam shumë e lumtur që jam këtu sonte. Le të fitojmë", – shkroi ai në Instagram para ndeshjes së madhe, të cilën “qytetarët” e fituan megjithatë. Pram bukuroshja ballkanase nuk iu solli fat “Topçinjve”.