Transmetuar më 01-02-2023, 19:52

Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi me anë të një postimi ka treguar se e ndjek "Big Brother VIP". Këngëtarja ka zbuluar se në këtë edicion ajo është me Luizin dhe Efin.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ka shkruar "Team Efi+Luizi".

Kujtojmë se Efi dhe Luizi janë bërë miq të mirë me njëri-tjetrin.