Transmetuar më 25-01-2023, 15:31

Kiara dhe Luizi janë dy banorët më të komentuar në shtëpinë e “Big Brother VIP.

Ditën e sotme, ata të dy duhet të përmbushnin së bashku provën e jab=vës dhe të kujdeseshin për bebin, në një dhomë të veçuar nga banorët e tjerë. Kjo gjë duket se i ka ndihmuar ata të sqarojnë shumë gjëra, por edhe të kalojnë pak kohë vetëm. Të dy ata janë parë hsumë të afërt me njëri tjetrin, madje duke kaluar dhe momente intime, teksa bënin prova për puthjen e tyre të parë. Edhe pse puthja nuk erdhi, duket se gjerat mes dyshes po shkojnë shumë mirë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd