Transmetuar më 23-01-2023, 13:40

Durrës- Rast dhune në familje në Durrës.

Një 63-vjeçar në këtë qytet ka rënë në prangat e policisë. Konkretisht shtetasi me iniciale M.N., ka dhunuar gruan dhe djalin e tij të mitur, vetëm 17-vjeç.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.