Transmetuar më 21-01-2023, 12:58

Konkurrenti më i në “Big Brother VIP Kosova” është një personazh jo pak i njohur për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Atdhe Xharavinën, i cili ishte pjesë e “Përputhen”.

“Nuk është se kam një profesion të caktuar por nuk ja përtoj punës, puna nuk është turp. Karakter i fortë, sinqeriteti në maksimum dhe jam tip që nuk dorëzohem, luftoj deri ne fund. Atë që e du o e marr o vdes. Shtëpisë do t’i dhuroj pozitivitet, dashuri se fundja falas është”, tha ai mes të tjerash ne klipin prezantues.

Atdheu u pyet se cila ndër vajzat do donte ta shoqëronte brenda. “Xhuli, edhe me ma heq qafën Xhuli”, tha ai.