Transmetuar më 12-01-2023, 11:10

Modelja seksi , Kejvina Kthella ka “dhuruar” momente erotike në shtëpinë e “Big Brother VIP2” mbi shpinën e aktorit të njohur, Amos Mujo Zaharia.

Kejvina i ka bërë masazh Amosit teksa ky i fundit dëgjohet të reagojë i kënaqur nga fërkimi i modeles.

Ndërkohë aty pranë ishte edhe Kristi që sheh këtë moment dhe reagon duke qeshur.

Amosi i drejtohet Kristit dhe thotë: “O Krist plak, ça duarsh të arta mor plak”.