Transmetuar më 10-01-2023, 20:15

Një grua, e cila u bë virale pasi u urdhërua që të dilte nga Winter Wonderland për shkak të veshjes së papërshtatshme, ka zbuluar së fundmi se familja e saj nuk i flet për shkak të karrierës së saj të guximshme.

“Daily Star” shkruan se Lowri Rose u rrit në një shtëpi të krishterë të devotshme. Madje Kisha e saj lokale e largoi atë pasi ajo filloi të pozonte lakuriq.

Më vonë, njerku i saj e telefonoi Lowri për t’i thënë se familja nuk dëshironte të kishte komunikim me të. Që atëherë ajo nuk ka pasur asnjë kontakt me të familjes.

“Kisha njerëz nga Kisha që më ndiqnin në rrjetet sociale për një kohë dhe u kisha kërkuar të më hiqnin ndjekjen sepse thjesht nuk më pëlqente që ata të shikonin gjërat e mia”, tha ish-studentja e drejtësisë për “Daily Star”.

E reja, e cila gjithashtu ka disa tatuazhe të gdhendura në trupin e saj, ka treguar se sa herë shkonte të vizitonte familjen, ata donin që ajo të shkonte në Kishë.

“Kur u bëra pjesë e “OnlyFans” ata filluan të më largoheshin. Më pas mora një telefonatë duke thënë se nuk donin të më shihnin më. Sapo e mbylla telefonin. Nuk ishte nëna ime, ishte njerku im. Pas kësaj unë thjesht i bllokova”, ka treguar ajo.

Rose ka shtuar se në fillim ka qenë një ‘tronditje e madhe’ dhe ka qarë shumë.

“Por sa më shumë që kalonte koha, aq më shumë ndjeja se kisha lirinë time dhe mund të bëja zgjedhjet e mia. Nuk më duhej të bëja një jetë të dyfishtë. Unë mund të isha vetvetja. Unë kam qenë gjithmonë mjaft e kujdesshme me atë që postoja në internet dhe më pas nuk e kisha më atë problem dhe pastaj mund të postoja sa herë të doja”, ka rrëfyer 23-vjeçarja, e cila ka 2 vite që nuk shkon në Kishë.