Transmetuar më 10-01-2023, 17:49

Tiranë- Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Reshit Petrela, ndëkohë  nga incidenti ka pasur vetëm dëme materiale.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur dhe rrethanat e aksidentit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit