Transmetuar më 07-01-2023, 21:25

TIRANË- Një ndër banoret më interesante dhe spontane, e madje që ruan të njëtën sjellje si edhe jashtë BBV 2, është modelja Kejvina Kthella.

Ajo është duke krijuar jo pak zhurmë brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip 2’, me ngacmimet që i bën banorit tjetër, Krist Aliajt (Dragot).

Gjithçka ka nisur disa ditë më parë, ku Kejvina u mundua t’i hynte në krevat Kristit teksa ky i fundit ishe duke fjetur por nuk ia arriti qëllimit.

Ajo që duket si lojë brenda shtëpisë, jashtë perceptohet se në fakt modelja e pëlqen Kristin dhe ka nisur ta joshë, e madje nuk i ka ndalur edhe provokimet e drejtpërdrejta ndaj tij: Dua edhe salsiçe…