Transmetuar më 06-01-2023, 14:47

Këngëtari i njohur, Luiz Ejlli, e nisi ditën e sotme duke i shprehur afeksionin e tij moderatores, Kiara Tito.

“Është e mirë shumë, më rregullon ditën, ëmbëlsirë. U çova sot dhe i shkjova te krevati”, i tregoi Luizi-Herionit.

Luizi e ka shprehur hapur simpatinë për moderatoren, por ende vihet re indifrencë nga ana e saj. Madje Kiara i ka kërkuar Luizit që të mos e ngacmojë. Por ai këmbëngul.

Të presim çdo të ndodhë?