Transmetuar më 02-01-2023, 20:32

Dua Lipa është e njohur për elegancën e saj, ndërsa vazhdimisht publikon foto në rrjetet sociale.

Ajo dukej sensacionale në një seri fotografish ‘të nxehta’ të Vitit të Ri teksa po shijonte një takim me disa nga më të afërmit dhe më të dashurit e saj, shkruan DailyMail.

Këngëtarja shqiptare ka guxuar me veshjen, ajo është shfaqur me një një fustan të shkurtër ngjyrë argjendi të tejdukshëm, të cilin e kombinoi me një palë çizme rozë deri të gjata deri në gju, teksa pozonte për fotografi të ndryshme.

Pamja tregonte trupin me shpinën e saj të zbuluar, duke mos u lënë vend imagjinatës dhe zbuluar të tangat e saj të bardha.

Për aksesorë, bukuroshja kishte zgjedhur një palë vathë me yje diamanti për të plotësuar veshjen glamuroze.