Transmetuar më 02-01-2023, 15:24

Një tjetër episod interesant në Big Brother VIP 2.

Dihen tashmë raportet mes Luizit dhe Kiarës.

Në një moment Olta e pyet Luizin: Erdhe ta puthësh.

Luizi: Jo për gjë tjetër. Ik e ma trego një sekond si puthet.

Olta: Hajde njëçik Kiara këtu, hajde!

Ndërkohë i thotë: Ngrije pak kapelen dhe e puth në buzë e i drejtohet Luizit: Ja kështu bëhet.

Luizi Qesh dhe thotë: Shihe reagimin e maestros.

Jo jo po të shoh ty unë, thotë një nga banorët.