Transmetuar më 31-12-2022, 11:02

Pasi doli nga rulota, Olta Gixhari është ulur për të biseduar me banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP 2”.

Në një moment, aktorja e njohur ka folur edhe për partnerin e saj, për të cilin tha se ka një besim të “verbër”. Madje Olta u sugjeroi vajzave në shtëpi që të luftojnë për një marrëdhënie si e saja.

“Unë me partnerin tim ka një marrëdhënie që mund tja lëmë njëri tjetrit celularin pa problem. Unë kam siguri të verbër, se ai nuk përpiqet kurrë të më fshehë asgjë. Dhe kjo marrëdhënie ka 4 vite kështu, unë kam shumë besim dhe mora besimin të vij këtu pa pasur asnjë merak. Luftoni për këto marrëdhënie goca se ekzistojnë”, tha aktorja e njohur.