Transmetuar më 28-12-2022, 15:20

Reperi Getinjo dhe Vivien Thano janë gjatë gjithë kohës në vëmendjen e të gjithëve. Së fundmi, ata kanë vendosur që të mos e ndajnë shtratin së bashku.

Mirëpo, Getinjo ka vendosur që shtratin ta ndajë me reperin e njohur, Stresi.

Kjo ndodhi për shkak se dy reperët janë të dënuar.

Zënkat dhe pajtimet janë pjesë e një lidhje dhe këtë nuk e shmang dot askush. Vivien Thano dhe Getinjo disa ditë më parë përjetuan zënkën e tyre të parë në çift, mirëpo nuk zgjati shumë.

Dyshja nuk ndejtën dot shumë gjatë larg njëri-tjetrit. Së fundmi në “prime-in” e radhës, Getinjo dhe Vivi janë vënë përballë kësaj situate duke u pyetur se si do të vazhdojë më tej lidhja e tyre.

E siç funksionon zakonisht sidomos në formate të tilla, asgjë nuk planifikohet dhe dyshja i kanë lënë gjërat të rrjedhin vetë.

“Ishte një grricje, por u sqaruam. Akoma nuk e dimë ku jemi. Ndoshta jemi nxituar, ndoshta jo dhe e kemi lënë njëri-tjetrin të rrjedhë vetë. Të dalë ku të dalë,”-u shpreh Getinjo.

Po përse ata u zunë më herët?

Arsyeja e zënkës së fundit ishte krevati që prej ditësh kanë fjetur së bashku. Getinjo i ka kërkuar Vivit të largohet nga shtrati i tij pasi nuk do të flejë më me të.

Ish-konkurrentja e “Love Story” nuk e ka pritur fare mirë këtë reagim të reperit, duke i thënë se nuk dëshiron të largohet. Kjo nuk është zënka e vetme midis dyshes.