Transmetuar më 22-12-2022, 14:50

Ylli i OnlyFans, Elle Brooke u ka dhuruar fansave një tjetër ‘dhuratë’ për Krishtlindje, duke postuar foto e veshur me një kostum mjaft provokues si babagjyshe.

Ajo qëndronte në pjesën e pasme të një divani ndërsa rrezet e diellit i binin në fytyrë. Në një atmosferë vërtet festive, Elle shkruante: "Më mbështillni dhe më vendosni nën pemë".