Transmetuar më 21-12-2022, 13:21

Vlorë- Zhduket në rrethana misterioze një adoleshente në Vlorë.

Në Komisariatin e Policisë Vlorë është paraqitur italiane M. G., 39 vjeçe, banuese në Vlorë, e cila ka kallëzuar se vajza e saj 15 vjeçe, është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Punohet për gjetjen e 15-vjeçares.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.