Transmetuar më 24-11-2022, 14:47

Tiranë- Sot u zhvilluan debate të ashpra në Kuvend lidhur me projektin për Portin e Durrësit.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar më pas një foto të tijën në rrjetet sociale.

Kreu i qeverisë shfaqet i lodhur dhe i djersitur pas një fjalimi të gjatë që mbajti.

Krahas fotos Edi Rama shkruan: “Prapaskenë pas Kuvendit – I sapodalë nga zhytja në histori për #Durrësin2030”.