Transmetuar më 24-11-2022, 08:50

Vlorë- Aksident në orët e para të mëngjesit në Vlorë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 07:40, në bulevardin “Ismail Qemali”, në afërsi të poliklinikës.

E. K., 40 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka aksidentuar shtetasen E. A., rreth 60 vjeçe, këmbësore në rrugë, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për aksidentin.