Transmetuar më 21-11-2022, 13:03

Tiranë- Trafiku mbetet stres më vete në kryeqytet, duke krijuar tension te drejtuesit e mjeteve.

Një sherr mes dy shoferëve ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në ‘Rrugën e Kavajës".

Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, dy burra janë konfliktuar për arsye ende të panjohura.

Ata shihen se si qëllojnë pa pushim njëri-tjetrin, ndërkohë më pas afrohet një grua dhe qytetarë të tjerë për t’i ndarë.

Sherri ka bllokuar trafikun për minuta me radhë.

Për më shumë shihni videon e publikuar nga joq: