Transmetuar më 13-11-2022, 21:31

Horoskopi Paolo Fox Dashi: I bukur ky qiell për ndjenjat, mund të përjetoni emocione të veçanta. Në punë, një telefonatë mund të zhbllokojë situatën.

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Në dashuri përpiquni të jeni më tolerantë dhe nëse jeni të interesuar për një person, vazhdoni dhe ecni përpara. Një lajm interesant po vjen në punë.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Në dashuri do të duhet të bëni një zgjedhje, nuk është kurrë mirë ta mbani këmbën në dy këpucë. Në punë gjërat do të bëhen më mirë nga dita e 16-të e këtij nëntori.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Në dashuri keni nevojë për konfirmim të vazhdueshëm, por partneri/ja nuk është gjithmonë i gatshëm të ketë mision non stop se si t’ju kënaqë ju. Nga ana tjetër në punë, pas kaq përvoje të fituar do të mund të thoni fjalën tuaj për një çështje.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Një qiell intrigues për çiftet që duan njëri-tjetrin, nuk e përjashtoj mundësinë e ravijëzimit të një raporti të rëndësishëm. Në punë, megjithatë, përpiquni të mos nxisni polemika të panevojshme.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Ndjenjat kthehen për të qenë protagoniste në jetën tuaj, nëse jeni vetëm do të bënit mirë të shikoni përreth. Lajme po vijnë në punë, bëni që idetë tuaja të vlejnë!

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Këtë të hënë 14 është një qiell që fton për të pasur kujdes, nëse ka diçka që nuk shkon me partnerin/en tuaj, është më mirë të jeni të kthjellët dhe të qetë. Përgjegjësi të reja vijnë në punë.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Yje interesante për ndjenjat, nëse së fundmi keni takuar një person të këndshëm, mos e humbisni! Këtë të hënë mund të dalin mundësi të vlefshme në punë.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Zodiaku ju fton të qëndroni të qetë, veçanërisht nëse disa qëndrime të partnerit/es nuk ju përshtaten më. Në punë, nëse dëshironi të bëni një ndryshim, favorizohen kontaktet me qytetet e tjera.

Horoskopi i Bricjapit, Paolo Fox: Yje interesante për çiftet, nuk e përjashtoj mundësinë që disa të ecin përpara me një lidhje serioze. Në punë dëshironi të eksperimentoni dhe të përfshiheni, mund ta arrini.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Dashuria kthehet, më në fund, për të bërë zemrën të rrahë sërish! Por kini kujdes të mos e mbani këmbën në dy këpucë. Në punë, përcaktoni mirë kushtet e një marrëveshjeje.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Ju doni dashuri, doni të merrni shumë prej saj, doni që partneri t’ju përkëdheli gjithë kohës dhe kjo ju bën që të mos kënaqeni kollaj. Madje të ankoheni për të. Në punë, demonstrojini se cilat janë nevojat tuaja, është mirë të jeni gjithmonë të qartë! /noa.al