Transmetuar më 13-11-2022, 12:54

TIRANË- Ben Blushi ka nxjerrë në treg librin e quajtur “41 Sekrete”. Sot, ai ka ndarë emrat e personave të përfshirë në këtë libër, të cilët i kanë besuar sekretet e tyre.

Një ditë më parë, Blushi postoi në ‘Facebook’, se këta persona janë të njohur, të panjohur, burra, gra, të afërm, të huaj, njerëz që i do e që e duan, të suksesshëm apo të dështuar, në punë apo të papunë.

Ai ka zbuluar se këta persona, i kanë besuar të fshehtat e tyre të mëdha ose të thjeshta.

POSTIMI:

JA 41 NJERËZIT QË MË KANË BESUAR 41 SEKRETET 1. ROBERT NDRENIKA, ME KAPELËN TIME 2. FOTOGRAFIA E ZELENSKY-T 3. EDMOND TUPJA: JAM ÇIFUT, MË FAL, HEBRE 4. IBRAHIMI, BERBERI IM TURK 5. KUAZIMODO, OSE FRANI I VERBËR 6. PETRIKA BLUSHI, XHAXHAI IM 7. MONIKA LUBONJA, NJË JETË ME TIGRAT 8. MEHDIU, BELGU MYSLIMAN 9. NIKITA, BALERINI UKRAINAS 175 KILE 10. GRATË E KRISHTIT 11. FLORENCI, TREGTI ME LIBRAT E MI 12. GJIROKASTRITI MUNTAZ DHRAMI 13. ANDI BUSHATI, UNË DHE TELEFONI I ENVER HOXHËS 14. FOTOGRAFIA E ALBANI DOMIT 15. NEDIN VLORA, NIPI I ISMAIL QEMALIT 16. ME GJYSHEN TIME, MYNEVER SHUTERIQI 17. FREDERIK NDOCI, DONALD TRUMP DHE ILUMINATI 18. EDVIN SCHëARTZ, KUSHËRIRI I FROJDIT 19.DRITARET E BOJKEN LAKOS 20. VIKTOR ZHUSTI, ALI PASHË TEPELENA DHE BILL GATES 21.ISMAIL KADARE, PASDITE 22. FARIDAH, BASKETBOLLISTJA AFGANE 23. ROBERT RADOJA, GJERMANI I FUNDIT DHE LABËRIA 24. JULIEN ROCHE, NJERIU QË BLEU STALININ 25. BABA SALIU, DERVISHI QË QESH 26. ROZETA, VAJZA E VANGJUSH MIOS 27. HELIDON HALITI, PIKTORI PA THONJ 28. NË STUDION E ZEF SHOSHIT, ME ZOGUN, ENVERIN DHE MAO CE DUNIN 29. NIKOLLË LESI, UNË DHE GAZETA “INDIPENDENT” 30. SONATA E SONADËS 31. AMERIKANI QË KËRKON TË VDESË NË SHKODËR 32. FOTOGRAFIA E MARENGLENIT 33. SEKRETI I AT NIKOLLA MARKUT 34. EDUARD DURALLIU, NIPI I FAIK KONICËS 35. MARIA, VAJZA E LASGUSH PORADECIT 36. DREN ABAZI DHE ERDOGANI 37. VJOLLANDI, GJYKATËSJA E DARDHËS 38. PRINCI I LIBOFSHËS DHE FOTOGRAFI I MELANIA TRUMP-IT 39. BISEDË PËR FOTOGRAFINË ME BURIM MYFTIUN 40. DAVIDI, VAJZA QË U BË DJALË 41. SI TË BËHESH MYSLIMAN NË KAVAJË