Transmetuar më 11-11-2022, 08:14

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Në dashuri duhet të jeni konstruktiv dhe optimist: vetëm në këtë mënyrë mund t’i bëni gjërat të ecin mirë dhe të filloni një fazë mbarësie. Në punë po vijnë kohë për vendime radikale të diktuara nga zhvillimet që do të hasni.

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Nëse ju pëlqejnë disa njerëz, telefonojini dhe mos ngurroni. Në fakt, kujdesuni më shumë për marrëdhëniet e dashurisë. Për sa i përket punës, Mërkuri kërkon të jeni i kujdesshëm me financat.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Kujdes në dashuri, marrëdhëniet paralele dhe ilegale janë të vështira. Mos u dorëzoni në punë, sot jeni në shënjestër të kritikave dhe në mëshirë të demotivimit sepse situata të caktuara nuk zgjidhen.

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: Në dashuri, kushtojini vëmendje asaj që bëni: fjalët dhe gjestet mund të keqinterpretohen. Në punë duhet të riktheheni në krye: prisnit të përballeni me një problem, por jo aq të madh.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Yjet ju thonë qartë: keni nevojë për një periudhë ndryshimesh të mëdha në jetën tuaj sa i përket marrëdhënieve. Në punë, shmangni vendimet e nxituara, edhe nëse ju pëlqen të rrezikoni në jetë.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Në dashuri do të gjeni një zgjidhje. Kjo ditë do të jetë një periudhë rikuperimi. Njerëzit që punojnë në mbrëmje mund të mbështeten në kreativitet produktive.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Jeni në të tashmen, mos mendoni për të kaluarën. Nëse jeni beqarë, përgatituni për një moment “të nxehtë” astral. Pasi keni harxhuar ca si shumë pará në periudhën e fundit, pritet një rikuperim i shifrave të shpenzuara. Kujdes nga proceset gjyqësore në pritje.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Mund të bini në dashuri me një person të zënë. Në punë, nëse jeni një profesionist i pavarur, shfrytëzoni mundësitë në "fluturim".

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Në dashuri shmangni gjërat e ndërlikuara. Diçka mund të shkojë keq, prandaj fokusohuni në ambiente të reja. Në punë projektet do të ecin më mirë për fundvit.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Në marrëdhënien e zakonshme më në fund do të jetë e mundur të eliminohen paqartësitë. Në punë, mund të merrni një telefonatë në momentin e fundit – mbani një sy në telefonin tuaj.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Nëse kohët e fundit keni qenë në një lidhje dashurie, mos nxitoni të arrini në përfundime: sot gjithçka është e ngatërruar. Në punë nuk i keni idetë e qarta: është periudha. Do të përmirësohet nga 16 nëntori.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Në dashuri, mbrëmja është në rrezik nëse dilni me Shigjetarin ose Binjakët. Në punë është koha për të ecur me ritme të shpejta. Ka ardhur koha për të kërkuar promovim. /noa.al