Transmetuar më 01-11-2022, 18:47

TIRANË- Identifikohet personi që u sulmua me thikë në Tiranë. Ai është Adrian Ismailaj, 40 vjeç.

Mësohet se 40-vjeçari ndodhet në apitalin e Traumës, jashtë rrezikut për jetën.

Ismailaj është plagosur nga një person që është identifikuar dhe shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit. Ende nuk dihet se si ka ndodhur sherri mes tyre. Ende nuk dihet se cili ka qenë shkaku për të cilin ka nisur konflikti.