Transmetuar më 28-10-2022, 20:30

Horoskopi i Dashi Paolo Fox: Do të ishte mirë të mos riktheni situata që tashmë kanë sjellë probleme në të shkuarën. Kjo periudhë ka ndikim edhe në frontin e punës.

Horoskopi i Demit të Paolo Fox: Duket se janë ditë thuajse inkandeshente. Ata që kanë një lidhje me një person jo të lirë duhet të shmangin futjen në telashe. Nervozizëm ndjehet në punë.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Përsëri Hëna është në dizavantazh gjatë mëngjesit të së shtunës, kini parasysh, për pjesën tjetër të ditës gjithçka duket se do të shkojë mirë, por disa polemika të vogla mund të kthehen në dashuri. Nëse vendosni shumë mish në zjarr, rrezikoni të bëni gabime në punë, e thënë shkurt, mos mbani dy kunguj në një sqetull.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Përpiquni të mos bëni zgjedhje impulsive dhe emocionale këtë të shtunë, kthimi në bisedat e vjetra do të ishte një gabim. Një ndryshim kursi mund të jetë një zgjedhje e mirë në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Çiftet që janë në krizë nëse nuk duan të flakin një histori të rëndësishme duhet të jenë të kujdesshëm. Probleme ka edhe në punë.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: Hëna nuk është e favorshme, por do të jetë së shpejti, shtyni disa takime dhe mos e merrni gjithçka majë më majë. Ju mund të keni sukses me një arritje të mirë në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Mëngjes interesant, por pasditja sjell disa dyshime të vogla që ju trazojnë. Këtë të shtunë mund të mos ndiheni më mirë edhe në punë.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Muaji përfundon me Venusin në hapësirën tuaj zodiakale. Është një kohë kur një dashuri e re mund të të përfshijë, por para se të thuash "do të të dua përgjithmonë", mendohu mirë për këtë. Keni shumë për të bërë: Projektet tuaja janë të preferuara dhe i bëni me qejf.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Mos ndiqni dhe mos u merrni me njerëzit e pamundur. Yjet shpërblejnë veprimin që vlen. Keni një nxitje të madhe të vitalitetit në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi: Mos i nënvlerësoni takimet e reja, kjo ditë e shtunë do të shkojë më mirë se sa pritej. Do të ishte një ide e mirë të hiqni mënjanë disa para.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Nuk ishte e lehtë të kapërceje një histori që përfundoi keq, por tani është koha për emocione të reja. Në spektrin profesional, ideja juaj është fituese në punë.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Të gjithë ata që kanë përjetuar kriza muajt e fundit do të mund të rikuperohen në familje. Duhet ta mbani mendjen të zënë edhe në sajë të punës. /noa.al