Transmetuar më 22-10-2022, 06:28

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Mos ia kushtoni të gjithë kohën punës, lini vend edhe për dashurinë! Nëse ju ftojnë të bëni diçka të re, mos thoni jo, përfshihuni.

Horoskopi i Demit, Paolo Fox: Këtë të shtunë ju nevojitet pak qetësi. Duket se vërtet nuk doni ta pyesni veten kur flitet për dashurinë, veproni me zemër.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Ata që kanë kaluar shumë kohë në një lidhje tani janë në kërkim të lidhjeve të reja. Nëse ka tema të mprehta për t’u trajtuar, unë rekomandoj që gjithçka të shtyhet për të hënën.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Nëse ka diçka për të cilën duhet të flisni, më mirë bëjeni tani. Pas kaq shumë jo-ve, ka edhe një situatë të mirë për dikë!

Horoskopi Paolo Fox Luani: Ka tensione, ndiheni nervozë. Dashuria duhet të jetë e thjeshtë, nëse ndërlikohet, ndoshta nuk është personi i duhur. Edhe në punë ka probleme për t’u zgjidhur.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Historitë që lindin tani do të jenë intriguese. Mos hiqni dorë nga takimet e reja. Ndryshim i një kontrate të re për dikë.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Këto ditë nuk mungon energjia e mirë, por vonesa në përgjigje nga dikush, mund t’ju shqetësojë. Sektori i artit është i favorizuar këto ditë.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: Sot dhe nesër yjet ju mbrojnë. Nëse zemra juaj është vetëm tani, mund të përjetoni ndjesi me kohë të pjesshme. Mos dilni kundër dikujt në punë.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Mos u bëni të paduruar, të paktën sot. Nëse duhet të flisni me një person dhe të zbuloni atë që ndjeni, bëjeni sot, por kini kujdes me fjalët. Ju gjithashtu duhet të pushoni pak.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Së shpejti do të rifilloni aktivizimin tuaj në dashuri, mos i nënvlerësoni takimet e reja. Ditë e mirë edhe për punë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Nëse duhet të flisni për gjëra të rëndësishme, është më mirë të flisni tani sesa javën tjetër. Ankthi për të bërë shumë gjëra mund të nxitojë nismat tuaja.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Nga nesër yjet do të jenë miq, por diçka nuk shkon, ndoshta zhytur në pështjellim. Jo të gjitha përgjigjet ka të ngjarë të kenë ardhur në punë. /noa.al